دریافت ویزا با مسترجت

دریافت ویزا از طریق مسترجت به صورت آنلاین انجام می‌شود. متقاضی وارد سایت مسترجت شده، نوع ویزای مورد نظر را انتخاب و فرم‌های مربوطه را تکمیل می‌کند. سپس مدارک مورد نیاز را آپلود می‌کند. تیم مسترجت مدارک را بررسی و در صورت نیاز راهنمایی‌های لازم را ارائه می‌دهد. پس از تأیید، درخواست ویزا به سفارت یا کنسولگری ارسال و تا زمان صدور پیگیری می‌شود. این روش باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه و دسترسی به پشتیبانی حرفه‌ای می‌شود.

خدمات مسترجت جهت اخذ ویزا

5474438

1. خدمات مسترجت

از مشاوره حرفه‌ای تا دریافت ویزا با کارشناسان مسترجت

 
3836935

2. پذیرش تحصیل

اخذ پذیرش تحصیلی با صرف کم‌ترین زمان و هزینه

12174680

3. وقت سفارت

رزرو وقت سفارت به صورت عادی یا فوری

3797961

4. ترجمه مدارک

شرکت ما جهت ترجمه مدارک شما، پیشنهادات دلپذیری رو ارایه خواهد کرد

مراحل اخذ ویزا

مشاوره تخصصی ویزا

سه خدمت مشاوره آنلاین، حضوری و تلفنی ویزالند، نتیجه سال‌ها تجربه مسترجت در زمینه مشاوره، بررسی و اخذ ویزا در هزاران پرونده مختلف است.

رزرو وقت سفارت

برای انگشت نگاری و تحویل مدارک به وقت سفارت نیاز دارید! پس همین حالا با ما تماس گرفته و وقت سفارت خود را در کمترین زمان از ویزالند بخواهید.

تکمیل مدارک ویزا

مدارک شما هستند که با افسر سفارت صحبت می‌کنند. با ویزالند در کمترین زمان مدارک ویزا را تکمیل و ترجمه کرده و نواقص پرونده خود را برطرف نمایید.

پیگیری اخذ ویزا

از لحظه تحویل مدارک تا آماده شدن جواب ویزا، زمان به کندی می‌گذرد. با ویزالند وضعیت درخواست ویزای خود را تا زمان صدور پیگیری کنید!

مراحل اخذ ویزا

1

ما با شما صادق هستیم

رفتار صادقانه عامل ایجاد حس اطمینان شما به مسترجت است. این اصل نه تنها در تعامل با مشتریان، که در ارائه اطلاعات به مخاطبین ویزالند (مرجع معتبر اطلاعات ویزا) نیز همواره رعایت می‌شود.

 
2

اطلاعاتمان به روز و کامل است

ما در مسترجت دائما در حال بررسی جدیدترین تحولات در روابط کشورها برای اخذ ویزا هستیم. کافی است سری به صفحات اختصاصی ویزای هر کشور زده تا از آخرین اخبار ویزا مطلع شوید.

 

3

هرگز شما را تنها نمی‌گذاریم

پاسخگویی سریع و دلسوزانه، یکی از مهمترین اصول مسترجت است. کارشناسان مسترجت از همان ابتدا فرآیند اخذ ویزا را به دقت پیگیری می‌کنند. ما از خود شما پیگیر تر هستیم.

۴

مشاوره ما دقیق و حرفه‌ایست

کارشناسان مسترجت برای راهنمایی و ارائه مشاوره دقیق و کارشناسی به شما، ساعت‌ها وقت می‌گذارند. این مشاوره حاصل سال‌ها تجربه مسترجت در اخذ انواع ویزای کشورهای مختلف است.

۵

مشتریانی که دوست می‌شوند

باعث افتخار است که نه تنها اکثر مشتریان مسترجت به مشتریان وفادار تبدیل می‌شوند، که بسیاری از مشتریان جدید مسترجت نیز توسط همین مشتریان وفادار قدیمی معرفی می‌شوند.

 
۶

زمان و هزینه ویزا را کم می‌کنیم

صرف زمان و هزینه زیاد برای گرفتن ویزا عاقلانه نیست. باید سریع‌ترین و کم هزینه راه‌ها را برای اخذ ویزا انتخاب کنیم تا در کم‌ترین زمان و با کمترین هزینه ویزای خود را دریافت کنید.